AYT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SORU BANKASI (TAMAMI ÇÖZÜMLÜ)

Filozof Yayıncılık tarafından yayına hazırlanan tamamı çözümlü Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası kitabı büyük beğeni topluyor.

AYT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SORU BANKASI (TAMAMI ÇÖZÜMLÜ)

Sevgili öğrenciler, Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlık alanında yayına hazırladığımız Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası kitabımızla huzurlarınızdayız.
Yüksek Öğretim Kurumları Sınavının ikinci basamağında “sözel” ve “eşit ağırlık” puan türlerinde başarılı olmak isteyen tüm adaylar için Türk Dili ve Edebiyatı soruları büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda yüksek puan hedefleyen bir çok “sayısal” bölümü öğrencileri de Türk Dili ve Edebiyatı sorularına vakit ayırmaktadır.
Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası kitabımız MEB’in kazanım esaslı ve yeni program anlayışı çerçevesinde hazırladık. Bölümlendirme aşamasında MEB’in yeni uygulamasını esas alarak Türk Dili ve Edebiyatına Giriş, Hikaye, Şiir, Masal, Fabl ve Destan, Roman ve Tiyatro ile Öğretici  metinler bölümlerine ayırdık. Kitabımızın son bölümünde ise Karma Testlere yer verdik.
Kitabımızın tümünü çözümlü yaparak okuyucuya en üst seviyede faydalı olmayı amaçladık. Öğrencilerimizin kitabımızdaki soruları çözerken, çözümleri mutlaka okumaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER